İnovasyon kategorisi robotlarının herhangi bir boyut veya ağırlık sınırlamasına uyma şartları yoktur. Bu robotların değerlendirilmesi her sene farklı üniversitelerden davet ettiğimiz Hocalarımız tarafından yapılmaktadır. Değerlendirme sırasında göz önünde bulundurulanlar otonomluk, yaratıcılık, günlük hayata uyarlanabilirlik gibi konulardır.

Son Yorumlar

14
 • Kutalmış KAYNAR Admin 17-02-2018
  Volkan Bey iyi günler, eğer başvurunuz alınmıştır şeklinde mesaj aldıysanız sorun olmamış demektir. Sonuçlar başvuru son tarihinden kısa bir süre sonra açıklanacaktır.
 • Volkan Küçük User 14-02-2018
  Rapor dosyasını 6 sayfalık kuralı atlamış ve 10 sayfa olarak göndermişiz sorun olurmu, tekrar 6 sayfaya düşürüp göndermemiz gerekirse yapabiliriz.
 • Mustafa ilker EKMEN User 11-02-2018
  İyi günler Serbest Kategori ön değerlendirme sonuçları ne zaman açıklanacak ?
 • Erdem çakır User 11-02-2018
  Başvuru formunda sıkınti cıktıgı icin biz o maddleri baska sayfaya yazip pdf olarak gonderdik sıkınti olurmu
 • Volkan Küçük User 05-02-2018
  Sadece Başvuru formunu mail göndermemiz yeterli deilmi, sistem üzerinden tekrar bir yükleme olmayacak?
 • Dilşad Er Admin 20-02-2017
  Zehra hanım merhabalar, mail yoluyla tarafımıza ulaşırsanız yardımcı olabiliriz. serbest@odturobotgunleri.org.tr iyi çalışmalar dileriz.
 • Zehra Kılıç User 19-02-2017
  Dilşad hanım güncellemenizi görmeden önce başvuru videomu yüklemiştim bikaç değişiklik yapıp yeniden yükleme yapmam da bir sakınca var mı?
 • Dilşad Er Admin 18-02-2017
  Serbest kategorisi için sisteme robot kaydı, video gönderilmesi ve proje dosyasının iletilmesi son tarihi 26 Şubat 2017 saat 23:59 olarak güncellenmiştir.
 • Dilşad Er Admin 18-02-2017
  Proje dosyanızı sisteme başarılı bir biçimde yükleyememeniz halinde, proje dosyanızı serbest@odturobotgunleri.org.tr adresine ulaştırıp dosyanızın alındığına dair ayrıca bir onay maili beklemeniz gerekmektedir. Videolarının linklerini ve proje dosyalarını gönderen yarışmacıların aynı adresten videonun ODTÜ Robot Topluluğu’na ulaştığına ilişkin yanıt mailini beklemeleri; 24 saat içerisinde yanıt alamayan yarışmacıların topluluğa ulaşarak durumu teyit ettirmeleri yaşanabilecek herhangi bir aksaklığın önüne geçilmesi açısından önerilir.
 • Emrah Yeter User 18-02-2017
  Merhaba, Serbest kategoride ürün dosyası pdf yi tam olarak nereden yükleyeceğiz?
 • Furkan Doğramacı Admin 18-02-2016
  Çekilecek video wetransfer, Google Drive veya Dropbox vb. platformlardan biri aracılığıyla internet ortamına yüklenip, indirilebilir link serbest@odturobotgunleri.org.tr adresine belirtilen tarihe kadar ulaştırılmalıdır. Videolarının linklerini gönderen yarışmacıların aynı adresten videonun ODTÜ Robot Topluluğu’na ulaştığına ilişkin yanıt mailini beklemeleri; 24 saat içerisinde yanıt alamayan yarışmacıların topluluğa ulaşarak durumu teyit ettirmeleri yaşanabilecek herhangi bir aksaklığın önüne geçilmesi açısından önerilir.
 • Uğur Dinçsoy User 12-02-2016
  Merhaba.Serbest kategori kurallarında robotlarının fiziksel olarak çalışırlığının gösterildiği; raporda belirtilen amaç ve görevleri yerine getirecek somut bir ürün ortaya konulacağını gösteren bir video istenilmektedir.Fakat serbest kategoriden robot ekleneceği zaman ürün dosyası pdf olarak istenmektedir.Bu videoyu size nasıl gödereceğiz? İyi çalışmalar
 • Ece Büber Admin 27-02-2015
  Merhaba, ön değerlendirme sonuçları 02.03.2015 Pazartesi günü açıklanacaktır.
 • Gürkan Yarar User 26-02-2015
  Merhaba. Serbest kategori ön değerlendirme sonuçları ne zaman açıklanacak acaba? İyi çalışmalar
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekiyor!