UORG Günü Hk.

30/03/2023 23:34:36

Herkese merhaba, bu duyuru yarışma günü UORG19’de dikkat edilmesi gereken kuralları içermektedir.

Tüm yarışmacılarımızın daha önce UORG19 Etkinlik Programında belirtildiği üzere kayıt için Cuma günü 08.00-12.00 arasında kayıt alanında olmaları gerekmektedir. Kayıt süreci takım kaptanı tarafından yapılacaktır. Herhangi bir özel sebepten ötürü takım kaptanı tarafından kayıt yapılamayacaksa veya kayıt saatinde alanda bulunamayacaksanız, ilgili kayıt yetkilisinin konu hakkında bilgilendirilmesi gerekmektedir. Kayıt sırasında, tüm yarışmacılarımızın takım ve kullanıcı kodlarını bilmeleri önemle rica olunur.

Yarışma sıraları her kategori için cuma günü saat 12.00’de kura ile belirlenecek olup, saat 12.30’da web sitemizde yayınlanacaktır. Yarışmacılar, bu yarışma sıralarındaki sıralarına göre çağrılacaklardır.

UORG19’e kaydolmuş tüm robotların onayları kayıt esnasında yapılacaktır. Kaydı yapılan her robot üstüne bir etiket yapıştırılacak ve etiketli robotun fotoğrafı çekilecektir. Yarışmacılarımızın UORG19 boyunca bu etiketi herhangi bir şekilde çıkartmamaları önemle rica olunur. Aksi halde bu robotlar yarışmadan diskalifiye edilecektir. Üstünde etiket bulunan bir robotun etiketinin yerini değiştirme ve/veya etikete zarar verme ihtimali olan bir işlem öncesinde yetkililere haber verilmesi ve bu işlemlerin yetkililer gözetimince yapılması büyük önem teşkil etmektedir.

UORG19 ailesi olarak tüm yarışmacılarımıza başarılar diler, keyifli bir hafta sonu dileriz.